Recenze dětské autosedačky
bezpečí vašeho dítěte

Recenze na českém internetu v kategorii auto moto | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze dětské autosedačky - bezpečí vašeho dítěte

Základním bezpečnostním pravidlem během jízdy automobilem je použití správné dětské autosedačky pro vaše dítě. Co všechno by měla dětská autosedačka splňovat pro bezpečnou jízdu vašich dětí si napíšeme v následujícím článku, kde najdete také odkazy na e-shopy a recenze autosedaček.

Recenze dětské autosedačky - bezpečí vašeho dítěte

Kromě samotné vysoké bezpečnosti dětské autosedačky je neméně důležité jaký komfort a pohodlí budou mít vaše děti při jízdě autem ve vámi vybrané sedačce. Mělo by vás zajímat jaká je montáž nové autosedačky a zda jde snadno uchytit. Pokud vaše vozidlo umožňuje uchycení pomocí pevných kotevních úchytů ISOFIX, vyberte dětskou autosedačku s tímto systémem. Pokud systém ISOFIX nemáte, budete autosedačku připevňovat pomocí bezpečnostních pásů automobilu. V neposlední řadě by měla vaše dětská sedačka umožňovat jednoduchou péči a údržbu. Při výběru sedačky se řiďte důležitým údajem pro jakou váhovou kategorii je dětská autosedačka určena.

Fotografie vybraných autosedaček Romer, Kiddy, Maxi Cosi a Cybex

 

Recenze dětské autosedačky - bezpečí vašeho dítěte

Recenze dětské autosedačky - bezpečí vašeho dítěte

Recenze dětské autosedačky - bezpečí vašeho dítěte

Recenze dětské autosedačky - bezpečí vašeho dítěte

 

Na fotografiích vidíte recenzované dětské autosedačky (zleva): Romer Baby Safe (0 - 13 kg), Kiddy Maxi Fix s podvozkem Click´n Move (0 - 13 kg), Maxi Cosi Pearl (9 - 18 kg), Cybex Pallas (9 - 36 kg).

Základní parametry a ocenění vybraných dětských autosedaček

 

• Romer Baby Safe Plus II• Kiddy Maxi Fix 2011• Maxi Cosi Pearl FamilyFix• Cybex Pallas 2011

Dětská autosedačka Romer Baby Safe Plus II je určena pro malé děti váhové kategorie 0 - 13 kg. Autosedačka se vyznačuje jednoduchou instalací, polstrovanou opěrkou hlavy pro novorozence a optimální ochranou proti bočnímu nárazu. Model lze rozšířit o ISOFIX základnu.
Dětská autosedačka Kiddy Maxi Fix 2011 s upevněním ISOFIX pro váhovou kategorii 0 - 13 kg. K autosedačce můžete připojit lehký podvozek Click´n Move pro zjednodušení přenášení dítěte. Sedačka zajišťuje vysokou ochranu proti bočnímu a čelnímu nárazu.
Dětská autosedačka Maxi Cosi Pearl je určena pro děti ve váhovém rozmezí 9 - 18 kg. Autosedačka je vybavena systémem ISOFIX pro bezpečné cestování a umožňuje pohodlně nastavit výšku ramenních pásů a opěrky hlavy tak, aby autosedačka rostla i s vaším dítětem.
Dětská autosedačka Cybex Pallas najde uplatnění u starších dětí ve váhovém rozmezí 9 - 36 kg. Autosedačka splňuje náročné testy pro bezpečnost dítěte a pro jeho pohodlí nabízí polohovací sed a výšku opěrky hlavy. Pro jednoduchou údržbu nabízí snímatelný prací potah.

Shrnutí informací k dětským autosedačkám na základě recenzí

Kvalita a bezpečnost dětských autosedaček se každým rokem zvyšuje, při jejich výběru, ale volte mezi zavedenými výrobci autosedaček. Mezi takovými výrobci najdete značky jako Maxi Cosi, Cybex, Kiddy, Romer a mnohé další, kteří se často vyskytují s vybranými modely autosedaček na předních místech v nezávislých auto testech (samozřejmostí je norma ECE R 44/04). V případě autosedaček pro kojence zvažte tzv. cestovní systémy nebo kombinované kočárky, kdy můžete sedačku vložit do kostry kočárku. Kromě bezpečnosti a pohodlí dítěte v autosedačce je důležitý jejich systém pro připevnění, aby jejich instalace nebyla komplikovaná nebo nedocházelo k chybnému usazení. Velkou pozornost vkládejte při nákupu dětské autosedačky z druhé ruky (bazar, inzerát), musíte mít jistotu, že taková autosedačka nebyla účastníkem dopravní nehody a neměla by být rozhodně starší pěti let.

Díky dostatečné nabídce kvalitních autosedaček na našem trhu a jejich vzrůstající bezpečnosti i pohodlí se výběr stává jednodušší záležitostí. Při výběru a nápovědě jakou autosedačku zvolit vám mohou napovědět i prováděné testy ADAC u dětských autosedaček.

Odkazy na e-shopy a recenze navigace TomTom GO 1005

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (dětské autosedačky) za zajímavou cenu:

Dětské autosedačky - e-shop | alza.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (dětské autosedačky):

Autosedačky - výsledky testu ADAC | idnes.cz
Autosedačky - uživatelské recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze dětské autosedačky - bezpečí vašeho dítěte

[1] Rudolf, Kolín napsal...

Dětskou autosedačku Cybex Pallas 2011 máme vyhlídnutou pro našeho Honzíka, ale než dosáhne větší váhy vydržíme zatím u Britax Romer King Plus se kterou jsme velice spokojeni. Je dobré při výběru autosedačky kromě bezpečí dítěte myslet i na jejich maximální pohodlí při cestování.

[2] Soňa, Praha napsala...

Vybíráme pro naši Elišku novou autosedačku a nemůžeme se rozhodnout jestli zvolit Britax Romer King Plus nebo Cybex Pallas. Malá je docela neposedná a vadí ji, když kolem sebe nemá dostatečný prostor nebo výhled. Našla jsem, že obě autosedačky splňují náročné bezpečnostní testy, ale nevím jak je to s pohodlím dítěte v sedačce a ráda bych našla něčí osobní zkušenosti.

[3] Robin, Zlín napsal...

Souhlasím, že bezpečnost dětí především, ale přesto zastávám názor, že lepší nějaká dětská autosedačka než vůbec žádná (samotná samolepka dítě v autě rozhodně nic neřeší). Těm co nakupují autosedačky na internetu, doporučuji s dítětem pro jejich budoucí pohodlí nejdříve autosedačku vyzkoušet v některém kamenném obchodě.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze dětské autosedačky - bezpečí vašeho dítěte":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

Testy a recenze kamer do auta

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií auto moto, které by vás mohli zajímat:

Recenze autorádio s DVD - Sencor 9414
Recenze zimní pneumatiky - pro osobní auta
Recenze TomTom GO 1005 - GPS navigace
Recenze dětské autosedačky - dítě v autě
Recenze Alu kola - kvalitní a levné Alu disky

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze Panasonic Lumix TZ10 - ultrazoom
Recenze Onkyo HTX-22HDX - reproduktory
Recenze Datart - elektro specialista
Recenze jízdní kola - rekreační cyklistika

 
   

DOPORUČUJEME

 

Časopis dTest

 
   

NABÍDKA TOP PRODUKTŮ

 
Top Autosedačky
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (autosedačky) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Vyberte si kvalitní zimní i letní pneumatiky a přezujte včas osobní automobil na oblíbenou značku pneu. Prozkoumejte velmi široký výběr nových pneumatik včetně nejlevnějších pneu a zároveň využijte rychlou expedicí do 24 hodin!

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010-2021 NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK