Recenze Alu kola
kvalitní a levné Alu disky

Recenze na českém internetu v kategorii auto moto | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze Alu kola - kvalitní a levné Alu disky

Chcete-li oživit vzhled svého automobilu je jednou z možností použít kvalitní a levná alu kola. Alu kola kromě estetického vzhledu pomohou ke snížení hmotnosti vozu a nabídnou tím i lepší jízdní vlastnosti. Na dalších řádcích si alu kola (hliníkové disky) blíže představíme včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze Alu kola - kvalitní a levné Alu disky

Mnozí slyšeli známou frázi "kola dělají auto" a pravdivost tohoto tvrzení určitě utvrzuje použití moderních hliníkových kol. Alu kola na vašem autě změní jeho celkový vzhled a dodají autu originální a sportovní nádech. Kromě změny vzhledu přinášejí alu disky i zlepšení jízdních vlastností vašeho vozu. Pomocí výrazně menší váhy oproti plechovým diskům dosáhnete snížení hmotnosti vozu a tím dochází k lepší ovladatelnosti řízení i snížení spotřeby paliva. Díky použitému materiálu alu kola mnohem lépe odvádějí teplo, dochází k lepšímu ochlazování vašich pneumatik i brzd a prodloužení jejich životnosti. Navíc skrze paprsky elektronů může lépe proudit vzduch a dochází k dalšímu ochlazování.

Fotografie recenzovaných Alu kol a Alu disků dostupných na trhu

 

Recenze Alu kola - kvalitní a levné Alu disky

Recenze Alu kola - kvalitní a levné Alu disky

Recenze Alu kola - kvalitní a levné Alu disky

Recenze Alu kola - kvalitní a levné Alu disky

 

Na fotografiích najdete recenzované, kvalitní a levné alu kola vybraných značek vhodných pro většinu automobilů (zleva): alu kola známé značky BBS, alu disky RSW, vyhledávané hliníkové disky AEZ a OZ.

Základní seznam výrobců kvalitních Alu kol a disků

 

• Alu kola BBS


• Alu kola RSW


• Alu kola AEZ


• Alu kola OZ


• Alu kola DOTZ


• Alu kola ENZO

Výrobce alu kol a disků značky BBS patří mezi jedny z nejoblíbenějších a nejkvalitnějších výrobců hliníkových kol na našem trhu s elektrony. Alu kola BBS jsou vyráběny s maximálním ohledem na jejich vysokou kvalitu.
Litá kola výrobce RSW jsou vyhledávána pro jejich výborný poměr mezi kvalitou a nízkou cenou. Alu kola RSW nabízejí mnoho vynikajících designů a jsou mnohdy vyhledávány napříč tuning komunitou.
Německý výrobce hliníkových kol AEZ patří k vyhledávaným výrobcům mezi elektrony. Alu kola AEZ nabízejí špičkovou kvalitu, vynikající a moderní vzhled. Litá kola AEZ procházejí pravidelně náročnými testy.
Italská hliníková kola značky OZ jsou legendou v motoristickém světě a kola OZ z lehkých slitin jsou běžně používány závodními týmy F1 a rally. Alu kola OZ rozhodně patří ke špičce výrobců elektronu ve světě.
Tuningová kola DOTZ patří k tomu nejlepšímu po stránce designu mezi hliníkovými koly. Alu kola DOTZ jsou samozřejmě moderně a kvalitně vyráběné elektrony. Značka DOTZ patří německému výrobci disků AEZ.
Stejně jako v případě alu disků DOTZ a DEZENT patří elektrony ENZO značce AEZ a celkově tvoří skupinu ALCAR. Alu kola ENZO spadají do cenové dostupné kategorie disků s vysoce moderním vzhledem.

Shrnutí informací před nákupem Alu kol a disků na základě recenzí

Kromě výše zmíněných pozitivních vlastností při použití elektronů je to, ale především stále otázka odlišení nebo zdůraznění sportovních vlastností vašeho vozu, díky široké nabídce mnoha kvalitních a často jedinečných designů alu kol. Hliníkové disky jsou také ideální ve spojení s bezdušovými pneumatikami díky jejich naprosté vzduchotěsnosti. Vzhledem k vyšší cenně je dobré na alu kola opatřit uzamykatelnými maticemi se speciálním klíčem proti odcizení. Elektrony jsou také nenáročné na údržbu a pro jejich péči postačí pouze voda a mýdlo. V nabídce mnoha firem najdete jak naprosto luxusní alu disky, tak i levnější varianty v podobně líbivém designu. Mezi nejoblíbenější značky a výrobce alu kol patří BBS, RSW, AEZ, OZ, DOTZ, ENZO, Dezent, Brock, Ronal a mnohé další.

Některé e-shopy na svých stránkách nabízejí tzv. konfigurátory alu kol a díky nim můžete na svém typu vozu Škoda, Ford, BMW, Audi, Mitsubishi, Reanult, Opel a samozřejmě dalších vyzkoušet vzhled elektronů ještě před samotným nákupem. Konfigurátor alu kol vám může pomoci i v případě, kdy neznáte správný rozměr kol u vašeho typu automobilu.

Odkazy na e-shopy a recenze Alu kol nebo hliníkových disků

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (Alu kola / Alu disky / Elektrony) za zajímavou cenu:

Alu kola / disky - e-shop | nejlevnejsipneu.cz
Hliníková kola - e-shop | pneumatiky.cz
Středy hliníkových kol - samolepky | autolepky.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (Alu kola / Hliníkové disky):

Hliníková kola - uživatelské recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze Alu kola - kvalitní a levné Alu disky

[1] Milan, Praha napsal...

Výrobce hliníkových kol BBS se v poslední době opět potýká s finančními problémy. Důvodem jsou ztráty vzhledem k vysoké ceně hliníku. Je možné, že díky tomu bude nakonec těžit i běžný zákazník, protože by BBS mohlo kromě luxusních hliníkových disků nabízet i levné alu kola pro nižší segment trhu. Hovoří se, ale i o tom, že by BBS opustilo trh s tuningovými koly a věnovali se opět pouze motorsportu, kde s ráfky kol BBS původně začínalo.

[2] Jirka, Rumburk napsal...

Značka BBS v každým případě z trhu hliníkových kol určitě nezmizí. O BBS má zájem firma Ronal, která se výrobou hliníkových disků zabývá mnoho let a rozšířila by stávající portfolio hliníkových kol Ronal a SpeedLine Corse o luxusní řadu BBS. Čas ukáže jak to s elektrony značky BBS dopadne.

[3] Bedřich, Klatovy napsal...

Na svoji dřívější Škodu Fabii jsem podle pozitivních recenzí koupil levně elektrony značky Dezent a nedám na ně rozhodně dopustit. Nyní už je Fabia v bazaru a jezdím se Škodou Octavia a opět mám elektrony Dezent. Kromě naprosto luxusního vzhledu mají elektrony Dezent i výborné vlastnosti.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze Alu kola - kvalitní a levné Alu disky":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

Testy a recenze kamer do auta

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií auto moto, které by vás mohli zajímat:

Recenze zimní pneumatiky - pro osobní auta
Recenze Garmin Nuvi 1390T - GPS navigace
Recenze TomTom GO 1005 - GPS navigace
Recenze dětské autosedačky - dítě v autě
Recenze autorádio s DVD - Sencor 9414

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze Samsung M20 - Full HD kamera
Recenze SodaStream - výroba domácí sody
Recenze Alza - prodejce výpočetní techniky
Recenze SE Xperia Play - herní mobil

 
   

DOPORUČUJEME

 

Elektrony

 
   

NABÍDKA TOP PRODUKTŮ

 
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (levné Alu kola) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Vyberte si kvalitní zimní i letní pneumatiky a přezujte včas osobní automobil na oblíbenou značku pneu. Prozkoumejte velmi široký výběr nových pneumatik včetně nejlevnějších pneu a zároveň využijte rychlou expedicí do 24 hodin!

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010-2021 NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK