Recenze autorádio s DVD
Sencor SCD 9414 BDR

Recenze na českém internetu v kategorii auto moto | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze autorádio s DVD - Sencor SCD 9414 BDR

Pokud hledáte do svého automobilu komfortní autorádio s DVD a dostatečně velkou výsuvnou dotykovou obrazovkou nabízí se autorádio s Bluetooth Sencor SCD 9414 BDR. Na dalších řádcích si autorádio s USB Sencor SCD 9414 BDR blíže představíme včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze autorádio s DVD - Sencor SCD 9414 BDR

V poslední době vzrostl zájem o multifunkční autorádia se zabudovaným DVD přehrávačem a výsuvným LCD displejem. Tyto autorádia umějí za pomoci DVD mechaniky nebo USB flash disků a SD karet přehrávat na své obrazovce filmy, hudební klipy a další multimediální obsah. Oblíbeným formátem pro přehrávání kromě základního DVD formátu je kodek MPEG4, DivX nebo XviD, který umí zajistit přehrávání komprimovaného a kvalitního obrazu stejně jako osobní počítače. Mezi dalšími funkcemi to může být rozhraní Bluetooth pro spolupráci s mobilním telefonem. Takto vybaveným autorádiem je právě recenzovaný Sencor SCD 9414 BDR s velkým dotykovým LCD displejem.

Fotografie recenzovaného autorádia Sencor SCD 9414 BDR

 

Recenze autorádio s DVD - Sencor SCD 9414 BDR

Recenze autorádio s DVD - Sencor SCD 9414 BDR

Recenze autorádio s DVD - Sencor SCD 9414 BDR

Recenze autorádio s DVD - Sencor SCD 9414 BDR

 

Na fotografiích vidíte recenzované autorádio s DVD Sencor SCD 9414 BDR (zleva): přední odnímatelný panel autorádia, vysouvací LCD displej, 1DIN autorádio s Bluetooth, volitelné příslušenství SD, USB.

Základní technické parametry autorádia Sencor SCD 9414 BDR

 

• Displej
• Uživatelské prostředí
• Přehrávání filmů
• Přehrávání hudby
• Media DVD / CD
• Vstupy na čelním panelu
• Rádio tuner
• Rozhraní
• Vstupy / výstupy
• Výstupní výkon
• Napájení
• Rozměry a hmotnost
• Dodávané příslušenství
• Podporované příslušenství
• Další funkce autorádia

širokoúhlý barevný dotykový LCD displej, 7" (18 cm), 16:9
3D grafické uživatelské prostředí s dotykovým ovládáním
DVD, VCD, SVCD MPEG4, DivX 6.0, XviD, WMA, JPEG (fotografie)
Audio CD, MP3 s ochranou proti otřesům Antishock (MP3 CD 120 sec.)
DVD, DVD+R, DVD-R, DVD RW, CD, CD RW
USB port, SD/SDHC slot pro paměťové karty (maximálně 32 GB)
RDS (PTY, AF, TA, PI, PS), PLL FM/AM tuner s 30 předvolbami
integrovaný ISO konektor, 1DIN
AUX-In, AV Line-In, Rear-Out, Line-Out, Subwoofer
4x 40 W (přední / zadní reproduktory s zátěžovým odporem 4–8 Ohm)
12 V (rozsah 11-16 V)
178 x 50 x 165 mm, 2.5 kg
ochranné pouzdro pro přenosný panel, dálkové ovládání
funkce Bluetooth pro spárování s mobilním telefonem, zadní monitory
dotykový displej, AM/FM rádio, digitální hodiny, DSP ekvalizér, A2DP / AVRCP parkovací kamera, funkce Dual Zone, zvýraznění basů ...

Shrnutí hodnocení autorádia DVD Sencor na základě recenzí

Značka Sencor je známá především díky cenové dostupnosti svých výrobků a nejinak je tomu v případě autorádia s kombinovaným DVD a paměťovým přehrávačem pomocí SD karty nebo USB flash disku. Autorádio nabízí velkou výsuvnou dotykovou obrazovku s úhlopříčkou 18 cm, která motoricky vyjíždí ze základny autorádia a je možné LCD displej naklánět v několika stupních. Kromě přehrávání multimediálních formátů jako MP3 a DivX nabízí autorádio funkci Bluetooth handsfree pro spojení s mobilním telefonem. Součástí autorádia je dálkové ovládání pro pohodlné spouštění filmů nebo hudby ze zadních sedaček a autorádio disponuje výstupem pro zapojení dalších monitorů, které můžou být zabudovány např. do opěrek sedadel.

Pokud hledáte komfortní autorádio s DVD přehráváním, dostatečnou výbavou a USB portem, mělo by vám autorádio Sencor plně vyhovovat. Kromě možnosti GPS navigace nabízí autorádio Sencor SCD 9414 BDR dostatek dalších funkcí a především komfortní ovládání na velkém dotykovém displeji.

Odkazy na e-shopy a recenze autorádia Sencor SCD 9414 BDR

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (autorádio s DVD) za zajímavou cenu:

Sencor SCD 9414BDR | alza.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (autorádio s DVD):

Sencor SCD 9414BDR - recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze autorádio s DVD - Sencor SCD 9414 BDR

[1] Marek, Doksy napsal...

Uvažuji o autorádiu s přehrávačem DVD a podporou Bluetooth handsfree pro telefonování za jízdy, které bych mohl zabudovat do svého vozu Škoda Octavia. Kromě autorádia Sencor 9404DR jsem našel Hyundai CRMD 7750SU u kterého nemůžu dohledat jestli Bluetooth handsfree podporuje.

[2] Robert, Litoměřice napsal...

Chci nahradit stávající autorádio Sony za multifunkční model, který by uměl přehrávat DVD z USB klíčenky, nabízel zároveň GPS navigaci na výklopném displeji a umožňoval spárování s mobilním telefonem Nokia. Hledám nějaký cenově dostupný model, který mi všechny tyto funkce nabídne. Nerozumím proč Sencor u tohoto nového modelu nenabízí navigaci, když Sencor SCD 9304 GPS navigaci má (disponuje bohužel jen malým 3,5" dotykovým LCD displejem.)

[3] Karel, Strakonice napsal...

Zastávám rozhodně názor, že autorádia s možností přehrávání DVD jsou zcela zbytečný. Sám vlastním autorádio Alpine CDE-111R a kromě přehrávání MP3 písniček z USB nebo připojeného iPhone využívám maximálně Bluetooth handsfree pro bezpečné telefonování.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze autorádio s DVD - Sencor SCD 9414 BDR":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

Testy a recenze kamer do auta

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií auto moto, které by vás mohli zajímat:

Recenze TomTom GO 1005 - GPS navigace
Recenze zimní pneumatiky - pro osobní auta
Recenze dětské autosedačky - dítě v autě
Recenze Alu kola - kvalitní a levné Alu disky
Recenze autorádio s DVD - Sencor 9414

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze Nokia 5230 - mobilní telefon
Recenze Okay - levné elektrospotřebiče
Recenze garážová vrata - kvalitní vrata
Recenze Lego Duplo - stavebnice Lego

 
   

DOPORUČUJEME

 

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

 
   

NABÍDKA TOP PRODUKTŮ

 
Top Autorádia
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (autorádio) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Vyberte si kvalitní zimní i letní pneumatiky a přezujte včas osobní automobil na oblíbenou značku pneu. Prozkoumejte velmi široký výběr nových pneumatik včetně nejlevnějších pneu a zároveň využijte rychlou expedicí do 24 hodin!

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010-2021 NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK